Sekce přechod na SVJ

Vznikla nová sekce Webu Bytové družstva nazvaná Přechod na SVJ, kam budeme umisťovat průběžně nové informace kolem přechodu na SVJ. Rovněž zde najdete nabližší akce. Pro otevření stránky použijte tento odkaz nebo menu v levé části.

Měření bytů

Protože většina členů BD se přihlásila k měření bytů na termín úterý 25.11., nebylo možné v daném čase všechny byty zaměřit. Měření bude pokračovat i ve středu 26.11. a pan projektant navštíví i ty byty, které byly hlášeny na úterý a na které se nedostalo.

Zaměřování bytů pro přechod na SVJ

Na základě rozhodnutí členské schůze z 1.10. 2014 zahájilo Bytové družstvo Ravennská 321,322, Praha přechod na novou formu uspořádání, společenství vlastníků (SVJ).

V první fázi pro vyhotovení tzv. prohlášení vlastníka je nutné zaměřit každé podlaží. Jak bylo domluveno a schváleno na členské schůzi, advokátní kancelář zajistí zaměření všech bytů.

Subdodavatel, který pro AKCR Advokátní kancelář, s.r.o. zaměření provádí, dal k dispozici tyto termíny:

– úterý 25.11. 2014 od 17-20 hod.

– středa 26.11. 2014 od 17-20 hod.

Prosíme, abyste byli v jeden z těchto termínů přítomni ve Vašem bytě a umožnili panu projektantovi zaměřit Váš byt.

V případě, že nemůžete zajistit ani v jeden z těchto termínů přístup do bytu, neprodleně se spojte s představenstvem družstva na e-mail ravennska.321-322@seznam.cz, popř. využijte další kontakty uvedené na Webových stránkách.

Děkujeme.

Z činnosti představenstva

V současné době kromě běžné provozní činnosti se představenstvo Bytového družstva zabývá s nejvyšší prioritou těmito úkoly:

1. Na základě podnětů a stížností členů BD byla prozkoumána situace na střeše. Protože byla zjištěna závada na zakončení střechy, bylo toto postoupeno dodavateli a v současné době jednáme o řádné nápravě. Budeme dále informovat členy BD o postupu.

2. Představenstvo BD dokončilo výběrové řízení na zajištění přechodu BD na SVJ, jak rozhodla členská schůze. V pátek 15.11. podepsalo představenstvo smlouvu s vítězem toho výběrového řízení s advokátní kanceláří AKCR Advokátní kancelář s.r.o., která zajistí a zaštítí celou transformaci. V nejbližší době se objeví na informačních panelech další podrobné informace.

Přeušení dodávek vody

Z důvodů rekonstrukčních prací ve sklepních prostorách BD bude uzavřen přívod vody v pátek 7.11. od 8:30 hodin.

Zároveň bude na nástěnce ve středu 5.11. vyvěšen seznam bytů, které nebudou moci splachovat, protože bude rovněž probíhat práce na jedné ze stoupaček.