Opatření COVID-19

S ohledem na opatření v České republice v boji s koronavirem prosíme obyvatela i návštěvníky domů, aby respektovali nařízení vlády ČR, zejména ve společných prostorách se chovali jako na veřejnosti nebo pracovišti, tj. zejména dodržovali dostatečný odstup a nosili roušky.

Výbor SVJ rovněž požádal osobu odpovědnou za úklid, aby zvýšila použití desinfekčních prosředků a věnovala se důsledně i klikám, madlům a výtahovým kabinám. S ohledem na to proto, prosím, tolerujte možný zvýšený zápach po chlóru na chodbách. Děkujeme.

Dodávky vody bez omezení k 31.3.

PVK, a.s. informovala naše SVJ, že s ohledem na mimořádnou situaci, která panuje v současné době, odvolává přerušení dodávek vody, které plánovala na 31.3.2020, což rovněž oznamovala vylepením dopisů na vchody v naší ulici. Dodávky vody budou tedy zajištěny bez omezení i 31.3.

Přerušení dodávky vody

Pražská vodárenská, a.s. upozorňuje naše SVJ jako odběratele, že z důvodu plánovaných oprav bude přerušena dodávka vody v ulici Ravennská od úterý 17.3.2020 do 23.00 do středy 18.3.2020 do 7.00.

Více informací na stránkách PVK zde.

Revize plynu

Dovolujeme si upozornit, že proběhne ze zákona povinná revize plynu, která vyžaduje přístup do stoupaček/bytových jednotek, které plyn mají. Bude provedena v následujících termínech:

  • Úterý 10.3. od 16.00 hod. – vchod 321
  • Středa 11.3. od 16.00 hod. – vchod 322

Revizní technik bude postupovat od horních pater. Je nutné zajistit přístup do bytu!
Případnou náhradní návštěvu si hradí každý majitel sám.

Jízdní kola k likvidaci

V současné době visí na nástěnkách fotografie pěti jízdních kol ve společné kolárně č. 11, ke kterým se nepřihlásil žádný majitel. Pokud tak nikdo neučiní do 15.3.2020, SVJ zajistí jejich likvidaci.